4D Fusio od Adidasa potwierdza, że ​​podeszwy środkowe drukowane w 3D są na stałe

Pomimo wszystkich wątpliwości co do cen i przepływu pracy, pomimo silnej konkurencji ze strony azjatyckich producentów obuwia, pomysł Adidasa, aby postawić na technologię Carbon w przypadku podeszew środkowych obuwia, wciąż się opłaca. Ceny niektórych modeli spadły poniżej 150 USD i wciąż pojawiają się nowe modele, takie jak wielokolorowy 4D Fusio. A ponieważ w tym segmencie pojawia się wiele nowych technologii, obuwie drukowane w 3D z całą pewnością zostanie.

4D Fusio to lekkie buty do biegania z cholewką wykonaną z technologii Primeknit, która jest idealną kombinacją do automatyzacji przepływu pracy w produkcji obuwia w adidas. Kolor tej cholewki to mieszanka czarnej, różowej i pomarańczowej dzianiny: główną innowacją 4D Fusio jest to, że podeszwa środkowa z nadrukiem 3D jest również wielokolorowa.

Korzystając z opatentowanej technologii cyfrowej syntezy światła Carbons, splot światła i tlenu, tworzący sprawną żywicę, wydaje się cieńszy niż inne produkty z linii 4D. Podczas gdy adidas już zaczął oferować biało-czarne kolorowe podeszwy środkowe z nadrukiem 3D, aby odróżnić je od oryginalnego zielonkawego koloru podstawowego, 4D Fusio w rzeczywistości przedstawia mieszankę kolorów z białą końcówką stopniowo zmieniającą całkowicie nowy jasny pomarańczowy kolor (który pasuje do części górny).

Dodaj komentarz