Anycubic wprowadza nową maszynę do żywicy Wash & Cure Plus o większej objętości

Anycubic wprowadza nową i większą maszynę do obróbki końcowej Wash & Cure Plus, która ma pojemność 192x120x245 mm do utwardzania części i jest wyposażona w utwardzanie modeli w zakresie 360​​°.

Wash & Cure Plus ma wymiary 290x270x490 mm, co oznacza, że ​​obsługuje również tryb prania 192x120x245 mm, co czyni go kompatybilnym ze wszystkimi modelami drukarek 3D LCD o wymiarach do 8,9 cala i niższych na rynku.

Pomaga to zaspokoić potrzeby związane z obróbką końcową, z którymi borykają się ci, którzy chcą drukować w 3D duże, światłoutwardzalne modele. Wraz z myciem i utwardzaniem nowa maszyna zapewnia większą siłę czyszczenia, która jest w stanie zagwarantować większą produktywność przy mniejszym wysiłku. Obsługiwana jest również żywica zmywalna wodą.

Nie tylko większy rozmiar sprawia, że ​​Wash & Cure Plus jest idealnym rozwiązaniem dla rosnącej liczby użytkowników intensywnie wykorzystujących niedrogie możliwości drukowania 3D w wysokiej rozdzielczości, ale także posiada projekt światła UV w kształcie litery L z szeregiem 20 koralików LED. Listwę światła UV w kształcie litery L można wygiąć, aby zapewnić utwardzanie 360 ​​° od górnej do dolnej części modeli, dzięki odbiciu obrotowego stołu. Ta cecha umożliwia bezproblemowe utwardzanie każdego modelu światłem UV. Poza tym regulowany wybór czasu i wygodna metoda mycia mogą zapewnić użytkownikom większą wygodę.

Wash & cure plus będzie w przedsprzedaży od 16 do 22 kwietnia (15 kwietnia o 7 rano czasu pacyficznego), w którym to czasie Anycubic zapewni przedsprzedaż (169 USD) na pierwsze 1000 zakupionych maszyn. Cena wróci do 249 USD po osiągnięciu limitu lub po tygodniu przedsprzedażą.

Dodaj komentarz