Dzięki współpracy LTG Lofts to go i Buffalo 3D Corporation drukowanych domów 3D będzie znaznie więcej

LTG Lofts to go i Black Buffalo 3D Corporation, spółka należąca do grupy Big Sun Holdings i członek rodziny firm Hyundai BS&C, zawarły strategiczne partnerstwo w celu zwiększenia produkcji, dystrybucji i dostępności mobilnych mieszkań i powierzchni komercyjnych drukowanych w 3D na całym świecie.

Sztandarowa oferta LTG, coodo, to funkcjonalna, elastyczna i mobilna konstrukcja modułowa służąca do wypoczynku, mieszkania lub pracy. Odróżnia się od tradycyjnych prefabrykowanych budynków dzięki opatentowanemu współczesnemu i zapierającemu dech w piersiach pięknemu projektowi. Od 2012 roku partnerzy produkcyjni LTG tworzą białe (aluminium / stal) i szare (drewno) coodos, które służą jako zrównoważone ośrodki wypoczynkowe i rezydencje, przestrzenie robocze i oszałamiające kabiny na imprezy. To partnerstwo zwiększa dostępność coodos i pomoże wprowadzić na rynek nową ofertę – tredee inspirowaną innowacjami w druku 3D.

Black Buffalo dostarczy drukarki konstrukcyjne 3D – wynalezione przez pana Dong-won Shina, dyrektora generalnego HISYS, spółki zależnej Hyundai BS & C – wraz z „atramentem” cementowym dla deweloperów LTG. Te drukarki budowlane umożliwią drukowanie 3D – tak, drukowanie – całych społeczności, obiektów i biur na miejscu w ciągu kilku dni. To innowacyjne podejście minimalizuje koszty transportu, poprawia zrównoważony rozwój i eliminuje wyzwania logistyczne związane z tradycyjnym budownictwem i prefabrykowanymi budynkami lub produkcją. To dopiero początek rewolucji w druku konstrukcyjnym 3D.

Newly introduced patented tredee 3D printed home.

„Cele LTG Lofts i Black Buffalo 3D są idealnie dopasowane” – mówi Michael Woods, dyrektor generalny i dyrektor operacyjny Black Buffalo 3D Corporation. „Nasze drukarki 3D dostarczą oferty LTG wszędzie tam, gdzie są potrzebne”.

Ogólnoświatowe zainteresowanie kupowaniem coodos stale rośnie, a partnerstwo to pomoże zwiększyć podaż, aby sprostać popytowi, wprowadzając nowe projekty i wykończenia, które będą atrakcyjne dla szerokiego grona odbiorców.

„Oprócz tworzenia pięknych przestrzeni do życia i pracy, firma Lofts to go wprowadziła coodo, aby zmaksymalizować użyteczność odległych miejsc docelowych i dostępnych otwartych przestrzeni w obszarach mieszkalnych, miastach, a nawet na dachach” – powiedział Mark Dare Schmiedel, dyrektor generalny i założyciel LTG. „Drukarki 3D dadzą nam więcej możliwości tworzenia ośrodków wypoczynkowych, wspólnot mieszkaniowych i modułowych parków handlowych bez wyzwań związanych z nawigacją w produkcji morskiej i przeszkodach w międzynarodowym biznesie. Chętnie zapewniamy ludziom lepsze warunki życia niezależnie od statusu ekonomicznego, lokalizacji czy poziomu luksusu ”.

Dodaj komentarz