Otwarcie Centrum Prototypowania Arburg w Chinach

W marcu 2021 r. firma Arburg oficjalnie otworzyła swoje nowe centrum prototypowania Arburg (APC) w Szanghaju w ramach seminarium medycznego. Placówka oznacza, że ​​dedykowany APC jest teraz dostępny w każdym z kluczowych regionów rynkowych firmy: w Niemczech, obu Amerykach i Azji. Łącznie cztery maszyny Freeformer produkują wzorcowe części przy użyciu metod przyrostowych w nowej lokalizacji w Szanghaju. Daje to chińskim obecnym i potencjalnym klientom działającym w dziedzinie wytwarzania addytywnego szansę zobaczenia jakości i wydajności komponentów, które zapewnia firma Arburg Plastic Freeforming (APF), zanim podejmą decyzję o zakupie Freeformera.

„W Azji odnotowujemy rosnące zapotrzebowanie na nasze maszyny Freeformer w zastosowaniach obejmujących wytwarzanie przyrostowe elementów funkcjonalnych wykonanych z oryginalnych materiałów”, mówi Gerhard Böhm, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży i serwisu w firmie Arburg. „Nowe Centrum Prototypowania Arburg w Szanghaju umożliwia nam strategiczne poszerzenie naszej wiedzy w zakresie AM i odpowiadanie konkretnie na lokalne potrzeby rynku chińskiego. Nasz zespół Arburg China ma teraz szybszy, bardziej skoncentrowany i bardzo praktyczny sposób pomagania potencjalnym klientom Freeformer w spełnianiu ich wymagań”.

W marcu 2021 r. firma Arburg oficjalnie otworzyła swoje nowe centrum prototypowania Arburg (APC) w Szanghaju w ramach seminarium medycznego
Freeformer firmy Arburg 200-3X i 300-3X

Centrum prototypowania Arburg w Chinach otworzyło swoje podwoje w marcu 2021 r., obsługując dwie maszyny Freeformer 200-3X i 300-3X. Firma prowadzi również dwa inne transportery opancerzone: jeden w swojej siedzibie w Lossburgu w Niemczech, a drugi w Rocky Hill w USA. Wszystkie trzy lokalizacje wykorzystują szeroką gamę oryginalnych materiałów do produkcji części wzorcowych przy użyciu technik wytwarzania przyrostowego, pracując przez całą dobę, gdy jest to konieczne, aby zaspokoić popyt. Pozwala to na przeprowadzenie wstępnych prób, aby potencjalni klienci mogli określić, czy Arburg Plastic Freeforming jest rzeczywiście odpowiedni dla żądanej części, materiału i zastosowania, zanim zdecydują się na zakup. Cztery maszyny w Szanghaju służą przede wszystkim do przetwarzania i oceny materiałów od chińskich dostawców. Popyt ze strony branży technologii medycznej i opakowań jest szczególnie wysoki.

Nowe Centrum Prototypowania Arburg będzie początkowo obsługiwać klientów z Chin, ale planuje się dodanie większej liczby maszyn i pracowników, aby stopniowo oferować dostępność w całej Azji. Zespół serwisowy w zakładzie w Szanghaju również przechodzi szkolenie, dzięki czemu może stale poszerzać swoją wiedzę w zakresie wytwarzania przyrostowego.

Dodaj komentarz